• Zaterdag 7 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Waard, Mark deOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    22 sep. 20:00Rivierwijkers 7 - Odin 6Sportpark Koningsweg
    25 sep. 13:00Jonathan 3 - Rivierwijkers 7Sportpark Achter 't Slot
    2 okt. 11:00Rivierwijkers 7 - Bilt De FC 5Sportpark Koningsweg
    9 okt. 14:45VSC 5 - Rivierwijkers 7Sportpark Koningsweg
    16 okt. 17:00Rivierwijkers 7 - Domstad Majella 2Sportpark Koningsweg
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 sep.Rivierwijkers 7 - VSC 42 - 2
  • Poulestanden Rivierwijkers 7 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bilt De FC 500000000
    2Domstad Majella 200000000
    3DVSU 400000000
    4Hercules 1100000000
    5Jonathan 300000000
    6Odijk 200000000
    7Odin 800000000
    8Odysseus '91 600000000
    9Patria 200000000
    10Rivierwijkers 700000000
    11Sporting '70 200000000
    12VSC 500000000

    Poulestanden Rivierwijkers 7 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Odin 622005236
    2VSC 4311145-14
    3Rivierwijkers 720204402
    4Domstad Majella 4301257-21
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Akker, Maarten van denTeamspelerVerdediger
    Berghuis, DionTeamspeler
    Bertens, RoelTeamspeler
    Brijn, Merijn laTeamspelerAanvaller
    Cuijpers, RuudTeamspelerVerdediger
    Frankema, TobiasTeamspelerVerdediger
    Heijden, Tijn vdTeamspeler
    Hollander, SilvanoTeamspelerVerdediger
    Janssen, PatrickTeamspeler
    Koning, NickTeamspelerDoelverdediger
    Okma, DouweTeamspeler
    Olde Scholtenhuis, GlennTeamspeler
    Waard, Mark deTeamspelerMiddenvelder
    Winkel, NickTeamspeler

    Er zijn 9 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Beker

    Rivierwijkers 7

    VS

    Odin 6

    22 september 202120:00 uur
    Sportpark Koningsweg veld 2-VSC / Rivierwijkers

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Rivierwijkers 7

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd