• Zaterdag 3 VE zaterdag speeldag man

  • Rivierwijkers 3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Narold, JelleOverige stafTeammanager
    Velzen, Jorg vanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 mei. 11:00VSC 3 - Rivierwijkers 3Sportpark Koningsweg
    28 mei. 13:00Rivierwijkers 3 - JSV Nieuwegein 4Sportpark Koningsweg
    11 jun. 15:00Rivierwijkers 3 - EDO (U) 3Sportpark Koningsweg
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 mei.Zaterdag 3 - DOSC 25 - 1
  • Poulestanden Rivierwijkers 3 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hercules 51510054039130
    2Odysseus '91 41290332151727
    3VSC 3157263433123
    4Zaterdag 31371551312022
    5EDO (U) 3137153223922
    6Jonathan 2126335245721
    7JSV Nieuwegein 4154563829917
    8Voorwaarts 21532102653-2711
    9DOSC 21412111754-375
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Alfons, JoachimTeamspeler
    Berlo, Mark vanTeamspeler
    Bogaert, Hein van denTeamspeler
    Breukers, YoshiTeamspeler
    Gritter, FlorisTeamspeler
    Gritter, HenkTeamspeler
    Hoogendoorn, Fabian AntalTeamspeler
    Hoogendoorn, WilfredTeamspeler
    Lucassen, BerendTeamspeler
    Maasson, DaanTeamspeler
    Narold, JelleTeamspeler
    Overbeek, WimTeamspeler
    Polwyk, NanneTeamspeler
    Velzen, Jorg vanTeamspeler
    Vos, RobinTeamspeler
    Westland, BobTeamspeler
    Wijngaarde, KennethTeamspeler
    Wit, Mareijn deTeamspeler
    Wolf, Jan van derTeamspeler
    Zitman, DucoTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    VSC 3

    VS

    Rivierwijkers 3

    21 mei 202211:00 uur
    Sportpark Koningsweg veld 3-VSC

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Rivierwijkers 3

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    3,92

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,38

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,69

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd