• Zaterdag 3 VE zaterdag speeldag man

  • Rivierwijkers 3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Narold, JelleOverige stafTeammanager
    Velden, Gijs van derOverige stafMateriaalman
    Velzen, Jorg vanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 dec. 09:45Voorwaarts 2 - Rivierwijkers 3Sportpark Berekuil
    10 dec. 11:00Rivierwijkers 3 - Odin 2Sportpark Koningsweg
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    26 nov.Zaterdag 3 - DHSC 32 - 5
  • Poulestanden Rivierwijkers 3 ( 4e klasse 18 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Meern De 484312819915
    2JSV Nieuwegein 274121615113
    3Zaterdag 373221917211
    4Odin 273221918111
    5DHSC 353112591610
    6DVSU 373131818010
    7Sterrenwijk 25302151327
    8Faja Lobi KDS 262131315-27
    9Hercules 562131218-67
    10VSC 272051825-76
    11Voorwaarts 270251329-162

    Poulestanden Rivierwijkers 3 ( Mannen beker reserve zaterdag poulefase Groep 1 42 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hercules 833009189
    2Zaterdag 332019636
    3Odysseus '91 331028443
    4Sporting '70 23003318-150
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Alfons, JoachimTeamspeler
    Berlo, Mark vanTeamspeler
    Bogaert, Hein van denTeamspeler
    Breukers, YoshiTeamspeler
    Bruyns, RemcoTeamspeler
    Flapper, AegleTeamspeler
    Gritter, FlorisTeamspeler
    Gritter, HenkTeamspeler
    Heuvel, Chris van denTeamspeler
    Kersemaekers, DavidTeamspeler
    Kooten, Teun vanTeamspeler
    Lucassen, BerendTeamspeler
    Narold, JelleTeamspeler
    Overbeek, WimTeamspeler
    Polwyk, NanneTeamspeler
    Veltman, RutgerTeamspeler
    Velzen, Jorg vanTeamspeler
    Vos, RobinTeamspeler
    Wijngaarde, KennethTeamspeler
    Wit, Mareijn deTeamspeler
    Wolf, Jan van derTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Voorwaarts 2

    VS

    Rivierwijkers 3

    03 december 202209:45 uur
    Sportpark Berekuil veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Rivierwijkers 3

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    2,71

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,43

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,57

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd