• Zaterdag 3 VE zaterdag speeldag man

  • Rivierwijkers 3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Narold, JelleOverige stafTeammanager
    Velden, Gijs van derOverige stafMateriaalman
    Velzen, Jorg vanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 okt. 12:00Rivierwijkers 3 - JSV Nieuwegein 2Sportpark Koningsweg
    15 okt. 14:00Faja Lobi KDS 2 - Rivierwijkers 3Sportpark Humphrey Mijnals
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    23 sep.Hercules 5 - Zaterdag 30 - 4
    20 sep.Odysseus '91 3 - Zaterdag 31 - 2
    17 sep.Hercules 8 - Zaterdag 33 - 1
  • Poulestanden Rivierwijkers 3 ( 4e klasse 18 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DHSC 311008083
    2Zaterdag 311004043
    3Meern De 411006333
    4Faja Lobi KDS 210102201
    5Odin 210102201
    6DVSU 300000000
    7JSV Nieuwegein 200000000
    8Voorwaarts 200000000
    9Sterrenwijk 2100136-30
    10Hercules 5100104-40
    11VSC 2100108-80

    Poulestanden Rivierwijkers 3 ( Mannen beker reserve zaterdag poulefase Groep 1 42 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hercules 833009189
    2Zaterdag 332019636
    3Odysseus '91 331028443
    4Sporting '70 23003318-150
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Alfons, JoachimTeamspeler
    Berlo, Mark vanTeamspeler
    Bogaert, Hein van denTeamspeler
    Breukers, YoshiTeamspeler
    Flapper, AegleTeamspeler
    Gritter, FlorisTeamspeler
    Gritter, HenkTeamspeler
    Heuvel, Chris van denTeamspeler
    Kersemaekers, DavidTeamspeler
    Kooten, Teun vanTeamspeler
    Lucassen, BerendTeamspeler
    Narold, JelleTeamspeler
    Overbeek, WimTeamspeler
    Polwyk, NanneTeamspeler
    Veltman, RutgerTeamspeler
    Velzen, Jorg vanTeamspeler
    Vos, RobinTeamspeler
    Westland, BobTeamspeler
    Wijngaarde, KennethTeamspeler
    Wit, Mareijn deTeamspeler
    Wolf, Jan van derTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Rivierwijkers 3

    VS

    JSV Nieuwegein 2

    01 oktober 202212:00 uur
    Sportpark Koningsweg veld 1-Rivierwijkers

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Rivierwijkers 3

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    4,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd