• Rivierwijkers 45+1 VE zaterdag speeldag man

  • Rivierwijkers 45+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Ausma, Willem JanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 dec. 15:00Rivierwijkers 45+1 - NiTA 45+1Sportpark Koningsweg
    10 dec. 14:00HSV'69 45+1 - Rivierwijkers 45+1Sportpark Schattekerkerweg
    17 dec. 14:00Rivierwijkers 45+1 - TOV 45+1Sportpark Koningsweg
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 nov.Rivierwijkers 45+1 - SC Everstein 45+12 - 3
  • Poulestanden Rivierwijkers 45+1 ( 1e klasse 6 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1TOV 45+1860231161518
    2Breukelen FC 45+185121814416
    3Zuidvogels HSV De 45+155002432115
    4NiTA 45+1750226151115
    5Altius 45+1740324111312
    6Benschop 45+174031419-512
    7SC Everstein 45+184041627-1112
    8Rivierwijkers 45+162041416-26
    9HSV'69 45+172052427-36
    10VVZ '49 45+181161538-234
    11AS'80 45+17007626-200

    Poulestanden Rivierwijkers 45+1 ( Veteranen beker poulefase Groep 2 02 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zuidvogels HSV De 45+12200181176
    2Rivierwijkers 45+12101516-113
    3TOV 45+12002410-60
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Assmann, KTeamspeler
    Ausma, Willem JanTeamspeler
    Baks, BasTeamspeler
    Belt, JanTeamspeler
    Breukers, WillyTeamspeler
    Crone, AntoineTeamspeler
    Ebing, FredTeamspeler
    Flikweert, PeterTeamspeler
    Geitenbeek, OscarTeamspeler
    Laurant, WalterTeamspeler
    Melder, WillemTeamspeler
    Miltenburg, Wouter vanTeamspeler
    Os, Leon vanTeamspeler
    Pannekoek, MartijnTeamspeler
    Spelbrink, CarloTeamspeler
    Verlaat, Peter van 'tTeamspeler
    Vos, AlbertTeamspeler
    Witte, Martin deTeamspeler

    Er zijn 7 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Rivierwijkers 45+1

    VS

    NiTA 45+1

    03 december 202215:00 uur
    Sportpark Koningsweg veld 1-Rivierwijkers

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Rivierwijkers 45+1

    0337 Mannen 45+ Zaterdag (najaar)

    2,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,67

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd