• Rivierwijkers 10

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dekker, JohanOverige stafMateriaalman
    Dictus, DaanTechnische stafPerformancecoach
    Lambers, NielsOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 sep. 13:00Sterrenwijk 4 - Rivierwijkers 10Sportpark Zoudenbalch
    2 okt. 09:00Rivierwijkers 10 - VSC 11Sportpark Koningsweg
    9 okt. 13:15Focus '07 5 - Rivierwijkers 10Sportpark Parijsch
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 sep.VSC 8 - Rivierwijkers 105 - 3
    11 sep.DVSU 6 - Rivierwijkers 103 - 1
  • Poulestanden Rivierwijkers 10 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Delta Sports '95 FC 1000000000
    2Domstad Majella 600000000
    3DVSU 700000000
    4Focus '07 500000000
    5't Goy 300000000
    6Houten 800000000
    7Jonathan 400000000
    8JSV Nieuwegein 900000000
    9Odin 1200000000
    10Rivierwijkers 1000000000
    11Sterrenwijk 400000000
    12VSC 1100000000

    Poulestanden Rivierwijkers 10 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DVSU 622006336
    2VSC 8320110736
    3Odysseus '91 8201146-21
    4Rivierwijkers 103012711-41
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Auping, ThomasTeamspeler
    Dassen, STeamspeler
    Dekker, JohanTeamspeler
    Dictus, DaanTeamspeler
    Heijden, Mark van derTeamspeler
    Jansen, Marvin JohnTeamspeler
    Kuiper, WietseTeamspeler
    Lambers, NielsTeamspeler
    Oremus, LouisTeamspeler
    Paine, ChristopherTeamspeler
    Tit, HeikoTeamspeler
    Vons, GertjanTeamspeler
    Vries, Hidde deTeamspeler
    Vroegop, ThijsTeamspeler

    Er zijn 7 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Sterrenwijk 4

    VS

    Rivierwijkers 10

    25 september 202113:00 uur
    Sportpark Zoudenbalch (15) veld 7-Odin(/Domstad/Sterrenwijk/ FCU) (15)

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Rivierwijkers 10

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd